Author: 8***4
Date:
Review: Thank you boss, I have taken the item. I like it because it matches what is shown in the picture🥰🥰🥰🥰👍👍👍👍👍👍👍👍🇹🇼🇮🇩yes
顏色: 間色
Price: NT$432
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2302231371877136 |
Author: 8***4
Date:
Review: Thank you boss, I have taken the item. I like it because it matches what is shown in the picture🥰🥰🥰🥰👍👍👍👍👍👍👍👍🇹🇼🇮🇩yes
顏色: 間色
Author: M***k
Date:
Review: beautiful colors and good
顏色: 間色
Author: h***4
Date:
Review: Very nice and sexy I really love this wig
顏色: 間色
Author: N***g
Date:
Review: Exactamente igual a la imagen mismo color mismo diseño, el detalle del pelo naranja me encantó le da su toque para que se vea con dimensión, eso si, huele bastante feito así que a ventilar
顏色: 間色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.